League | Name | Club | Total |
Alberton | Albert Russell | Tarwin | 84 |
Ballarat | Paul McMahon Sam Harkin |
Lake Wendouree Ballarat |
58 |
Bellarine | Jason Tom | Geelong Amateur | 67 |
Bendigo | Grant Weeks | Golden Square | 145 |
Central Highlands | Lee Cox | Hepburn | 118 |
Central Murray | George Bakoulas | Cohuna Kangas | 66 |
Colac & District | Christian Kelly | Alvie | 98 |
Ellinbank & District | Matthew Robinson | Cora Lynn | 86 |
East Gippsland | Matthew Davidson | Bairnsdale | 128 |
Farrer (NSW) | Marc Geppert | Collingullie AK | 91 |
Geelong | Dale Carson | St Joseph's | 56 |
Geelong & District | Paul Breguet | North Geelong | 102 |
Gippsland | Timothy Aitken | Traralgon | 67 |
Golden Rivers | Sean Bedggood | Nullawil | 91 |
Goulburn Valley | Russell Robertson | Shepparton Swans | 106 |
Hampden | Jason Rowan | Warrnambool | 83 |
Heathcote & District | Dean Watson | North Bendigo | 60 |
Horsham & District | James Staude | Harrow Balmoral | 64 |
Hume (NSW) | Aaron Barnes | Howlong | 69 |
Kowree Naracoorte Tatiara (SA) | Heath Thorpe | Mundulla | 91 |
Kyabram & District | Sam Laporta | Undera | 109 |
Lexton Plains | Tim Beacham | Skipton | 72 |
Loddon Valley | Ryan Haythorpe | Mitiamo | 100 |
Mallee | Bryce Wellington | Hopetoun | 67 |
Maryborough Castlemaine | Jarrod Trethowan | Harcourt | 62 |
Mid Gippsland | Matthew Robertson | Trafalgar | 61 |
Millewa | Brett Haase | Bambill | 92 |
Mininera & District | Lachlan Hamilton | Moyston Willaura | 65 |
Mornington - Peninsula | Grant Masterson | Mt Eliza | 57 |
Mornington - Casey Cardinia | Marc Holt | Cranbourne | 64 |
Mornington - Nepean | Kerem Baskaya | Pearcedale | 68 |
Murray | Sam Lloyd | Deniliquin Rovers | 105 |
North Central | Mark Perryman | Boort | 87 |
North Gippsland | Paul Richards | Gormandale | 78 |
Northern Riverina (NSW) | Daryl Clayton | Barellan | 62 |
Omeo & District | Justin Whitford | Swifts Creek | 67 |
Ovens and King | Daniel West | Whorouly | 93 |
Ovens & Murray | Anthony Pierri | Wodonga Raiders | 71 |
Picola & District |
(NW Brody Lumbar (SE) Damian Payne |
Mathoura Tungamah |
70 89 |
Riverina (NSW) | James Elliott | Turvey Park | 51 |
South West District | Jason McCrae | Dartmoor | 102 |
Sunraysia | Bradley O'Connor | Robinvale | 115 |
Tallangatta & District | Thomas Stead | Thurgoona | 73 |
Upper Murray | Shane Reid | Bullioh | 70 |
Warrnambool & District | Christopher Keilar | Dennington | 90 |
Western Border | Courtney Johns | Heywood | 76 |
Wimmera | David Johns | Horsham | 77 |
Yarra Valley - Division 1 | Scott Muir | Warburton Millgrove | 94 |
Yarra Valley - Division 2 | Ryan Kueffer | Yarra Glen | 86 |