Red EnergyTAC   

If you are aware of any names that should be listed, please email me.

League

Best and Fairest Winner

Club

Alberton Griffin Underwood Yarram
Ballarat Jarrod Edwards Redan
Bellarine Ricky O'Toole Newcomb
Benalla & District    
Bendigo Matthew Fitzgerald Gisborne
Central Highlands Luke Adams Daylesford
Central Murray Ryan O'Sullivan Tooleybuc/Manangatang
Colac & District Daniel O'Kelly Birregurra
Coreen (NSW) Tyson Moloney Billabong Crows
Ellinbank & District Brett Anthony
Aaron Alger
Poowong
Catani
East Gippsland Brett Walker Lindenow
Farrer (NSW) Jarrod Gornall Marrar
Geelong David Mensch
Mark Corrigan
Grovedale
South Barwon
Geelong & District Haami Williams Belmont Lions
Golden Rivers    
Goulburn Valley Trent Hotton Mansfield
Hampden    
Heathcote & District Andrew Grant Elmore
Horsham & District    
Hume (NSW) Brent Barber Culcairn
Kowree Naracoorte Tatiara (SA) Matt Gill Naracoorte
Kyabram Michael Shiels Nagambie
Lexton Plains Karl Begbie Rokewood Corindhap
Loddon Valley Tim Wicks Mitiamo
Mallee Leigh Hutchinson Hopetoun
Maryborough Castlemaine District Tony Bellenger Avoca
Mid Gippsland Barrie Burnett Yallourn Yallourn North
Millewa Ben Casey Bambill Saints
Mininera & District Todd O'Sullivan Caramut
Mornington - Peninsula Tim Mannix
Doug Scott
Edithvale/Aspendale
Karingal
Mornington - Casey Cardinia Beau Miller Devon Meadows
Mornington - Nepean Adam Hunter Dromana
Murray Matt Byers Barooga
North Central James Scambler Birchip/Watchem
North Gippsland Leigh McDonald Churchill
Omeo & District Stuart Yates Omeo Benambra
Ovens and King Anthony Welsh Moyhu
Ovens & Murray John McCormick Wangaratta Magpies
Picola & District Matt Wellington Katunga
Riverina (NSW) Luke Maloney Coolamon
South West District Richard Steele Tyrendarra
Sunraysia Brad Eaton
Anthony Matthews
Irymple
Mildura
Tallangatta & District Chris Nelson Mitta United
Upper Murray Nev Nugent
Mark Nichol
Federal
Bullioh
Warrnambool District    
Western Border James Imbi Portland
West Gippsland Latrobe Nick Hider Maffra
Wimmera    
Yarra Valley - Division 1 Vin Dunstan
Paddy Sharp
Tom Hedge
Monbulk
Woori Yallock
Upwey Tecoma
Yarra Valley - Division 2 Neil Oakley Alexandra