Red EnergyTAC   

Kyabram District FNLTeam Selections | All the ins and outs for this weekends round 13 matches in the Kyabram and District FNL.

SENIORS

GIRGARRE
To be selected from: B. Barnes, N. Dedman, M. Hedges, K. Reid, P. Elliott, A. Hughes, L. Crawford, L. Whykes, G. Hanratty, D. Wynd, T. Walsh, M. Smith, S. Neil, T. Cipriani, H. Phillips, R. Butler, B. Gentle, J. Oogjes, J. Marino, J. Clarke, B. Peirce.
MURCHISON TOOLAMBA
To be selected from: L. Wellington, J. Bailey, A. Lloyd, J. McGregor, L. Cecchin, S. Kay, S. Burns, J. O'Toole, J. Milne, T. McCormick, T. Kerrins, C. Vincitorio, B. Cecchin, S. Mackrill, T. Miles, J. Barnard, A. Cashion, J. Nation, J. Wild, X. Dwyer, M. Watson.
MERRIGUM
To be selected from: J. Christou, J. Schoots, C. Hubble, W. McDonell, Z. Parkinson, T. Cooper, D. Matthews, J. Chessells, L. Cuthbert, J. Ross, R. Hearn, R. Shannon, D. Dryden, D. Fitzgerald, J. Smith, J. Cordingley, J. Martin, J. McCarten, M. Scopelliti, J. Sinclair, B. Westerveld.
NAGAMBIE
To be selected from: D. Harrison, W. O'Brien, B. Fothergill, W. Dalton, J. Moore, N. Waterson, D. Comi, R. Old, M. Shiels, T. Muir, M. Sanderson, M. Nolan, N. Fothergill, B. Biggs, C. Tardrew, M. Waterson, M. Lusted, J. Hutton, T. Gladwin, B. Hutton, J. Daniels.
VIOLET TOWN
To be selected from: J. Price, H. Sleigh, J. Herring, R. Jennings, Z. Berthun, T. Ross, S. Horsburgh, M. McCarty, A. Nikolovski, L. Baldwin, L. Ellis, N. Abley, T. Cosgriff, J. Mellington, T. Havers, F. Brazil, N. Brazil, N. Abley, A. Triffitt, B. Cosgriff, J. Styles.

RESERVES

MURCHISON TOOLAMBA
To be selected from: J. Ewart, J. Peck, D. Palmer, C. Guy-Smith, D. Foster, J. McCormick, J. Jones, J. Lane, J. O'Toole, L. McDonald, S. Block, S. Mackrill, J. Londrigan, N. Watt, T. Baker, H. Ewart, A. Caruso, J. Borg, J. Holmes, D. Baker, T. Plunkett, T. Damon.
MERRIGUM
To be selected from: B. Hocking, L. Fitzsimmons, S. Joachim, M. Rowney, D. Moreno, S. Barbagallo, M. Kerr, D. Beattie, T. Pearce, A. Moor, G. Connally, B. Gloster, J. McCarten, J. Gash, T. Gash, M. Macansh, A. Cachia, N. Chant, M. Edwards, K. Robinson, M. Findlay, N. Cronyn.
NAGAMBIE
To be selected from: J. Lloyd, B. Smith, W. Hemming, L. Hayman, F. Butler, L. Robinson, B. Hoare, P. Anderson, M. Mensfeld, T. Bush, A. O'Connor, B.Taylor-Lloyd, K. Shepherd, M. Martin, N. Smidt, B. Harrison, J. Sampson, W. Baker, D. McLeod, W. Ulrich, K. Berry.
VIOLET TOWN
To be selected from: J. Stewart, J. Hynes, J. Clohesy, E. Kozole, J. Fox, L. Unger, J. Davies, A. Nikolovski, F. McFarlane, R. Downie, S. Dean, A. Kelly, M. Green, K. Dunn, M. Davies, A. Davies, M. Jansen, J. Hogg, R. Dowell, N. Dowell, C. Jansen, J. Corbett, J. Domotor, J. Styles.

UNDER-18

MURCHISON TOOLAMBA
To be selected from: A. Gall, G. Goodman, W. Appleton, D. Appleton, J. Harrison, E. Gregory, B. Gregory, A. McLarty, T. Valentin, A. Dwyer, E. Pritchett, C. Miller, H. Denham, P. Forster, C. Richter, I. Johnston, J. Morrison, H. Parr, M. Sleeth, J. Palmer, L. Lovatt, B. Thompson.
MERRIGUM
To be selected from: J. Hartley-Monckton, N. Piper-Seddon, L. Walker, E. Moore, R. Piper, L. Fitzsimmons, M.l Rowney, J. Berry, J. Archibald, J. Rowe, J. Barron, J. Potter, J. Spark.
NAGAMBIE
To be selected from: M. Coll, W. Gladwin, S. Edwards, M. Donovan, L. Old, R. Coll, W. Burn, N. Glentzes, D. O'Brien, W. O'Brien, B. Ezard, H. Anderson, T. Mason, L. Cornfoot, B. Griffiths, E. Perry.